Opinie

Zachęcam również do wyrażania swojej opinii na Facebook, jest bardziej wiarygodnym źródłem informacji.

TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z PANIĄ ALEKSANDRĄ KRYCKĄ

DOCENIAJĄC DOTYCHCZASOWE ZAANGAŻOWANIE W PRACY Z NASZĄ 5-LETNIA CÓRKĄ JULIĄ BANACH- DZIECKIEM ZE STATUSEM DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO W TYM ZDIAGNOZOWANYM GLOBALNIE OPÓŹNIONYM ROZWOJEM MOWY CZYNNEJ I BIERNEJ W WIEKU LAT CZTERECH, BARDZO CIESZYMY SIĘ POSTĘPUJĄCYM ZASOBIE WYRAZÓW JAKIE OPANOWAŁA NASZA CÓRKA. JESTEŚMY DODATKOWO ZBUDOWANI PANI SYMPATIĄ I CIERPLIWOŚCIĄ W PROCESIE TERAPEUTYCZNYM NASZEJ CÓRKI. CIESZYMY SIĘ , ŻE NASZA CÓRKA MA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA W TERAPII KTÓRA PANI PROWADZI I JEDNOCZEŚNIE BĘDZIEMY POLECAĆ PANI PRACE I ZAANGAŻOWANIE INNYM DZIECIOM KTÓRZY BĘDĄ POTRZEBOWAĆ TERAPII LOGOPEDYCZNEJ

Katarzyna Witkowska

Terapia logopedyczna

Szczerze polecam Panią Aleksandrę!Zajęcia prowadzone przez Panią są ciekawe, przez co mój synek w końcu polubił zajęcia logopedyczne. Panią Aleksandrę wyróżnia profesjonalizm i zaangażowanie. Najlepszą oceną jest uśmiech i zadowolenie dziecka po skończonych zajęciach z Panią.

Kinga

terapia logopedyczna

Chodziłam z córką do wielu logopedów na przestrzeni 7 lat. Dopiero pani Oli udało się dotrzeć do dziecka. Dzięki niej moja prawie 10 letnia autystka zaczęła wychodzić ze swojego zaklętego świata i komunikować się z otaczeniem. Pani Aleksandra osiągnęła więcej w niecały rok niż inni przez prawie 7 lat.
Dodatkowo, choć nie jest lekarzem, jako jedyna zauważyła konieczność zabiegu u synka. Dzięki temu Adaś zaczął normalnie jeść i wydawać dźwięki (podejrzenie opóźnionego rozwóju mowy z racji niemówiącej siostry). Mam nadzieję, że w razie potrzeby pani Ola zajmie się również Adasiem.
Tylko pod okiem pani Oli widzę szansę by wreszcie od obojga usłyszeć „mama daj mi spokój”, dla mnie jest najlepsza.

Wiktoria, Karolina i Adaś

Terapia logopedyczna

Bardzo polecam Panią Olę!!! Jest świetną specjalistką, wie jak pracować z dziećmi i ma do nich podejście. Wszystko idzie ku dobremu, są postępy. Z terapii jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ania i Fabian

Opinia

pełen profesjonalizm i zaangażowanie

Violetta

Terapia logopedyczna

Polecam panią Olę jest super.Zawsze przygotowana do zajęć z moją córką .Nam pomaga mam nadzieje ze innym dzieciom tez zdoła.

Aneta

Terapia

Serdecznie polecam Panią Olę. Jest bardzo dobrym logopedom.

Katarzyna

Serdecznie polecam Panią Olę jako

Serdecznie polecam Panią Olę jako logopedę dla każdego dziecka. Jest bardzo zaangażowana w terapię, poświęca swój wolny czas, odpowiada na wszystkie pytania. Nie ustaje w poszukiwaniach najlepszych metod i sposobów pomocy. Przede wszystkim zaś kocha dzieci, a one to wyczuwają. Mój synek rozpoczął terapię jako 1,5 roczny szkrab i traktuje spotkania z Panią Olą jako dobrą zabawę, a ja wiem, że jest w tym czasie w dobrych rękach.

Agnieszka

Terapia logopedyczna

Pani Ola to złoty człowiek. Dzięki jej pomocy moje dziecko się otworzyło. Wychodzi z gabinetu zawsze z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiamy !

Ewa

Terapia logopedyczna

Pani Ola jest bardzo dobrym logopedą, potrafi pomóc w każdej sytuacji, za co jestem bardzo wdzięczna. Ma świetny kontakt z dzieckiem. Dzięki jej pracy moja Zuzia zrobiła olbrzymie postępy !!! Dziękuję za trud i wysiłek 🙂 widzimy się na następnych zajęciach.

Ania
Call Now Button