Opinie

Zachęcam również do wyrażania swojej opinii na Facebook, jest bardziej wiarygodnym źródłem informacji.

Terapia logopedyczna

Pani Aleksandra Krycka jest osobą, która bez wątpienia wykonuje swój zawód z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem. Jej praca z dziećmi przynosi efekty – jest to dowód na rzetelność wykonywanych przez nią zadań. Pani Ola jest ciepłą i uśmiechniętą osobą. Posiada cechy charakteru, które są niezbędne podczas pracy z dziećmi – cierpliwość, serdeczność, wyrozumiałość. Dziękuję Pani Oli za pracę i pełen profesjonalizm podczas zajęć z moją córeczką. Dzięki zajęciom Martynka rozwinęła się w mowie. Na spotkania córeczka zawsze jedzie z chęcią i z uśmiechem z nich wychodzi. Bardzo dziękuję i polecam!!!!!!!!

Aneta

Terapia logopedyczna

To co pierwsze nasuwa mi się by podzielić się opinią o terapii logopedycznej u Pani Aleksandry to wdzięczność… przeogromna wdzięczność za pracę, którą wkłada by pomóc mojej córci w doskonaleniu mowy. Jest to uczucie, które obserwuje również u rodziców, które oczekują na swoje pociechy pod gabinetem. Po zajęciach p. Ola zawsze ma informacje zwrotną dla rodziców i zalecenia do domu, które są kluczowe by jak najbardziej pomóc dziecku.
Zaangażowanie Pani Oli w rozwój dziecka, pełne ciepła i serca oddanie się pracy jest niesamowite. Pani Ola patrzy całościowo na swojego małego pacjenta, jest to wynikiem wielu specjalizacji jakie skończyła i doświadczeniem jakie zdobywa pracując z różnymi przypadkami chorobowymi.
Chciałam dodać, bo myślę, że dla wielu jest istotne jak reaguje dziecko. Moja córcia z uśmiechem idzie… ba… ona nie idzie, ona biegnie do gabinetu p. Oli. Gdy ćwiczymy w domu to ona zwraca mi uwagę jak układać język i co dzieje się w buzi przy wymowie głosek. Na tyle została zachęcona do ćwiczeń buzi, że w miesiąc nauczyła się robić rurkę z języka.
Podsumowując, widzę bardzo dużą poprawę w mowie mojej córki i z czystym sumieniem polecam terapię u p. Oli.

Ania

TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z PANIĄ ALEKSANDRĄ KRYCKĄ

DOCENIAJĄC DOTYCHCZASOWE ZAANGAŻOWANIE W PRACY Z NASZĄ 5-LETNIA CÓRKĄ JULIĄ BANACH- DZIECKIEM ZE STATUSEM DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO W TYM ZDIAGNOZOWANYM GLOBALNIE OPÓŹNIONYM ROZWOJEM MOWY CZYNNEJ I BIERNEJ W WIEKU LAT CZTERECH, BARDZO CIESZYMY SIĘ POSTĘPUJĄCYM ZASOBIE WYRAZÓW JAKIE OPANOWAŁA NASZA CÓRKA. JESTEŚMY DODATKOWO ZBUDOWANI PANI SYMPATIĄ I CIERPLIWOŚCIĄ W PROCESIE TERAPEUTYCZNYM NASZEJ CÓRKI. CIESZYMY SIĘ , ŻE NASZA CÓRKA MA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA W TERAPII KTÓRA PANI PROWADZI I JEDNOCZEŚNIE BĘDZIEMY POLECAĆ PANI PRACE I ZAANGAŻOWANIE INNYM DZIECIOM KTÓRZY BĘDĄ POTRZEBOWAĆ TERAPII LOGOPEDYCZNEJ

Katarzyna Witkowska

Terapia logopedyczna

Szczerze polecam Panią Aleksandrę!Zajęcia prowadzone przez Panią są ciekawe, przez co mój synek w końcu polubił zajęcia logopedyczne. Panią Aleksandrę wyróżnia profesjonalizm i zaangażowanie. Najlepszą oceną jest uśmiech i zadowolenie dziecka po skończonych zajęciach z Panią.

Kinga

terapia logopedyczna

Chodziłam z córką do wielu logopedów na przestrzeni 7 lat. Dopiero pani Oli udało się dotrzeć do dziecka. Dzięki niej moja prawie 10 letnia autystka zaczęła wychodzić ze swojego zaklętego świata i komunikować się z otaczeniem. Pani Aleksandra osiągnęła więcej w niecały rok niż inni przez prawie 7 lat.
Dodatkowo, choć nie jest lekarzem, jako jedyna zauważyła konieczność zabiegu u synka. Dzięki temu Adaś zaczął normalnie jeść i wydawać dźwięki (podejrzenie opóźnionego rozwóju mowy z racji niemówiącej siostry). Mam nadzieję, że w razie potrzeby pani Ola zajmie się również Adasiem.
Tylko pod okiem pani Oli widzę szansę by wreszcie od obojga usłyszeć „mama daj mi spokój”, dla mnie jest najlepsza.

Wiktoria, Karolina i Adaś

Terapia logopedyczna

Bardzo polecam Panią Olę!!! Jest świetną specjalistką, wie jak pracować z dziećmi i ma do nich podejście. Wszystko idzie ku dobremu, są postępy. Z terapii jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ania i Fabian

Opinia

pełen profesjonalizm i zaangażowanie

Violetta

Terapia logopedyczna

Polecam panią Olę jest super.Zawsze przygotowana do zajęć z moją córką .Nam pomaga mam nadzieje ze innym dzieciom tez zdoła.

Aneta

Terapia

Serdecznie polecam Panią Olę. Jest bardzo dobrym logopedom.

Katarzyna

Serdecznie polecam Panią Olę jako

Serdecznie polecam Panią Olę jako logopedę dla każdego dziecka. Jest bardzo zaangażowana w terapię, poświęca swój wolny czas, odpowiada na wszystkie pytania. Nie ustaje w poszukiwaniach najlepszych metod i sposobów pomocy. Przede wszystkim zaś kocha dzieci, a one to wyczuwają. Mój synek rozpoczął terapię jako 1,5 roczny szkrab i traktuje spotkania z Panią Olą jako dobrą zabawę, a ja wiem, że jest w tym czasie w dobrych rękach.

Agnieszka

Terapia logopedyczna

Pani Ola to złoty człowiek. Dzięki jej pomocy moje dziecko się otworzyło. Wychodzi z gabinetu zawsze z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiamy !

Ewa

Terapia logopedyczna

Pani Ola jest bardzo dobrym logopedą, potrafi pomóc w każdej sytuacji, za co jestem bardzo wdzięczna. Ma świetny kontakt z dzieckiem. Dzięki jej pracy moja Zuzia zrobiła olbrzymie postępy !!! Dziękuję za trud i wysiłek 🙂 widzimy się na następnych zajęciach.

Ania
Call Now Button